warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 08/03/2023 - 09/03/2023
10:00 - 16:00

Kategorie


Pokud hledáte pro váš slavnostní de dezert, který je rozhodně impozantní a přitom velmi lahodný a tradiční, pak je to právě Croquembouche! Jedná se o tradiční francouzský slavnostní dort , který tvoří profiteroly z odpalovaného těsta plněné vanilkový cukrářským krémem s karamelovou krustou navrch . Dekorován je griliášem tzv. nougatine, pastiláží (cukrové dekorace) nebo tradiční pavučinou z taveného cukru. Nejčastěji ho lze spatřit v podobě impozantní duté věže, ale provedení mohou být v rozmanitých tvarech.

V tomto kurzu se naučíte jeho kompletní přípravu. Od samotného pečení profiterol, vaření náplní, přípravy karamelu, griliáše až po jeho finální sesazení a dekorování ozdobami z pastiláže!

Každý účastník si vyrobí a odnese svůj vlastní croquembouche!!

Cena 9000,-

V ceně je zajištěno občerstvení i malý oběd. Případné alergie hlaste předem.

Na kurz je třeba se dostavit 10 min před jeho zahájením. Čas kurzu je orientační, je třeba počítat s časovou rezervou pro případ, že se kurz protáhne, nejdéle cca o 1h.

Přihlášky zasílejte na kurzy@cukrarske-studio.cz. Nezapomeňte uvést fakturační údaje i telefonní kontakt!! Následně vám bude zaslána faktura k úhradě platby se splatností 5dní. Rezervace je platná po úhradě faktury. Případné dotazy zodpovím též na tel:604866166.

Respektujte prosím storno podmínky kurzu!

loading
×
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram