Cukrářské kurzy a výroba
Dorty, dezerty a čokoláda

Croquembouche – Obsazeno

Datum / čas
8 března, 2023-9 března, 2023
10:00-16:00

Místo konání

Cena: 0 Kč
Volných míst: 10

Sdílejte s přáteli
mapa není k dispoziciPokud hledáte pro váš slavnostní de dezert, který je rozhodně impozantní a přitom velmi lahodný a tradiční, pak je to právě Croquembouche! Jedná se o tradiční francouzský slavnostní dort , který tvoří profiteroly z odpalovaného těsta plněné vanilkový cukrářským krémem s karamelovou krustou navrch . Dekorován je griliášem tzv. nougatine, pastiláží (cukrové dekorace) nebo tradiční pavučinou z taveného cukru. Nejčastěji ho lze spatřit v podobě impozantní duté věže, ale provedení mohou být v rozmanitých tvarech.

V tomto kurzu se naučíte jeho kompletní přípravu. Od samotného pečení profiterol, vaření náplní, přípravy karamelu, griliáše až po jeho finální sesazení a dekorování ozdobami z pastiláže!

Každý účastník si vyrobí a odnese svůj vlastní croquembouche!!

Cena 9000,-

V ceně je zajištěno občerstvení i malý oběd. Případné alergie hlaste předem.

Na kurz je třeba se dostavit 10 min před jeho zahájením. Čas kurzu je orientační, je třeba počítat s časovou rezervou pro případ, že se kurz protáhne, nejdéle cca o 1h.

Přihlášky zasílejte na kurzy@cukrarske-studio.cz. Nezapomeňte uvést fakturační údaje i telefonní kontakt!! Následně vám bude zaslána faktura k úhradě platby se splatností 5dní. Rezervace je platná po úhradě faktury. Případné dotazy zodpovím též na tel:604866166.

Respektujte prosím storno podmínky kurzu!

Rezervace jsou uzavřeny.

Přejít nahoru