warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 02/12/2022
14:00 - 19:00

Místo konání
Lucie Průšová - cukrářské studio , výroba a kurzy

Kategorie


Již tradičně jsme pro vás připravili společné pečení vánočního pečiva a cukrovinek. Chcete – li si letos zpříjemnit vánoční přípravy, přijďte si s námi napéci vánoční nadílku u svařeného vína. Připravíme si několik druhů čajového pečiva, tentokráte bez lepku! např. vanilkové rohlíčky, citronové sušenky, mandlové pečivo, florentýnky, skořicové karamelky, čokoládové bonbónky a další. Zároveň se dozvíte různé typy pro přípravu kvalitních těst, hmot a výběr surovin. Též se budeme věnovat nutriční stránce bezlepkových výrobků a povíme si, nač si dát pozor při této dietě. S sebou si odnesete krabici 2kg vánočního cukroví na váš vánoční stůl!

Cena: 3800,-

Rezervace kurzu je platná po úhradě platby/ zálohy. Pro vystavení faktury k úhradě zašlete fakturační a kontaktní údaje na : kurzy@cukrarske-studio.cz. Veškeré suroviny pomůcky i malé občerstvení jsou zahrnuty v ceně kurzu. S sebou potřebujete pouze pohodlný oděv a obuv.

Prosíme respektujte termín kurzu a storno podmínky !

Maximální počet účastníků – 5 osob

Přihlášky zasílejte na kurzy@cukrarske-studio.cz. Nezapomeňte uvést fakturační údaje i telefonní kontakt!! Následně vám bude zaslána faktura k úhradě platby se splatností 5dní. Rezervace je platná po úhradě faktury. Případné dotazy zodpovím též na tel:604866166.

Respektujte prosím storno podmínky kurzu!

loading
×
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram