Cukrářské kurzy a výroba
Dorty, dezerty a čokoláda

Online cukrářské kurzy a konzultace

image/svg+xmlLayer 1
Vážení příznivci cukrářského řemesla,
aktuální situace výrazně zkomplikovala životy nás všech, proto mi dovolte v této době popřát vám i vašim blízkým pevné zdraví a spousty pozitivního myšlení.
Doufám, že i přes obtížné časy, které postihly nás všechny, neztrácíte nadšení pro naši sladkou profesi a naopak jste využili volného času a vrhli se do pečení doslova “po hlavě”! Bohužel, nutná opatření zastavila mnoho vzdělávacích aktivit cukrářského studia včetně cukrářských kurzů
a tyto jsou zrušeny na dobu neurčitou. Jelikož někteří cukrářští nadšenci poptávají možnost online konzultace a kurzů, aktuálně jsme tuto možnost zprovoznili online, prostřednictvím Skype!. Lze se domluvit na online cukrářském kurzu nebo pouhé konzultaci.

Jak online cukrářský kurz probíhá?

Nejprve probereme telefonicky téma a konkrétní náplň online cukrářského kurzu, tzn. cukrářské techniky, receptury, či typy výrobků, který byste rádi vyzkoušeli. Na základě podkladů připravím vše potřebné pro online přenos – suroviny, pomůcky + písemné podklady. Lze se domluvit na oboustranné přípravě a můžeme vařit a péct spolu!
Dále se domluvíme na konkrétním datu a času. Nezapomeňte na sepsání všech dotazů a podnětů!
Lze dojednat pouze konzultaci bez technologické ukázky.
V případě absolvování online kurzu automaticky obdržíte bonus 25% slevu na kterýkoliv z dalších pořádaných kurzů.
Orientační cena činí 500,- /hod. Ta je upřesněna po vzájemné konzultaci a upřesnění rozsahu a surovinové náročnosti.
Pro jakékoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat
Přejít nahoru